מצנח באילת

אטרקציה באילת

אטרקציות רבות מוצעות לכל מטייל ונופש בישראל. אין ספק שהעיר אילת היא זו המובילה באטרקציות תיירותיות מפתות ומרגשות. ועובר כל ישראלי זו עיר הנופש והתיירות הקורצת והמפתה ביותר. זה מזג האוויר החמים בכל עונות השנה, ים סוף וענף תיירות מפותח ומתקדם.

אחת האטרקציות הבולטות בעיר, זו שמושכות תיירים מהארץ, ולא רק. זו אטרקציה של מצנח באילת. מדובר על מצנח שממריא מסיפונה של סירה. במהלך הרחיפה יושבים על מושב המחובר למצנח – מלמעלה, ולסירה מלמטה. כך נהנים מריחוף מעל לים בצורה בטיחותית ומהנה ביותר. המרחפים עולים לגובה ניכר מעל הים, ונהנים מחוויה מרגשת ומהנה במיוחד.

המצנח באילת מאפשר להגביה טוס ולהתנשא מעל לים הפתוח, לראות את העיר המדברית הקסומה אילת, ולהביט סביב וליהנות מנוף מדהים של ארבע המדינות הנמצאות בסביבה. אין ספק שמדובר באטרקציה מובילה ומהנה במיוחד, כזו שאף אחד לא ישכח אותה במהרה. עבור מי שמחפש אטרקציה מהנה ובלתי נשכחת בעיר אילת מומלץ לבחור במצנחי הים של אילת. ניתן להגיע בקבוצות קטנות וגם לבד.

לשם הנאה מהאטרקציה אין צורך בידע קודם ולא בניסיון בספורט ימי, צריך רק להגיע למקום, להישמע להוראות ופשוט לצאת לדרך! הפעילות מתאימה לכל אחד ואחת. אין בכך כל סיכון. הצניחה מתבצעת בצורה בטיחותית על פי תקנים נאותים. תוכלו גם אתם ליהנות מריחוף הנה ומפעים מעל לים.