מחפשים חווית אקסטרים? אטרקציה שכולה ריגושים ואתגר? בדיוק זה מה שתמצאו אצלנו במצנחי ים אילת. הכנו עבורכם אטרקציה מהממת ועוצרת נשימה! כאן צונחים בכיף מעל נופה המדברי של אילת, ואם תביטו סביב, תוכלו לחזות בנוף מרהיב של ארבע מדינות – ישראל, מצרים, ערב הסעודית וירדן.

את האתר מנהל באחריות בוגר בית ספר ימי ובוגר חיל הים, המתעסק בספורט הימי זה 30 שנה ליאור זינו. ובתחום המצנחים אנחנו מתהדרים ב – 20 שנות ניסיון! כך שתוכלו להיות רגועים באשר לבטיחות האטרקציה ולתקינות הפעילות. אתם מגיעים בלי ידע או ניסיון בצניחה או בספורט ימי. ואתם פשוט נהנים מחוויה עצומה. אין כאן סיכונים ולא צריך לדעת כלום מראש. אתם נהנים ממצנחי ים מתקדמים שנבנו במיוחד למטרה זו.

אנחנו המובילים בתחום מצנחי ים באילת, אנחנו הנפנו באוויר עשרות אלפי צונחים שואגים מהתרגשות! בואו גם אתם ותיהנו אתנו מאטרקציה מהממת שלא תישכח.

אצלנו תפגשו אנשי צוות מקצועיים, כאלו שייתנו לכל מבקר את השירות הטוב ביותר. זאת בשביל שתוכלו ליהנות מהחוויה ולצנוח מעל הים בהנאה מושלמת.

רוצים להגיע ליהנות? תמצאו אותנו בטיילת, בכניסה למרינה במרכז העניינים. היכנסו אלינו ותראו מול העיניים כמה נפלא להתנתק ולו לזמן קצר מהקרקע ולהיות מעל כולם בתוך מצנח. ניתן לבחור לעלות על המצנח עם בן זוג, או בשלשה.

ההנאה מובטחת! מוזמנים בחום ליהנות אתנו במצנחי הים באילת.

סגירת תפריט