אם אתם שואלים את עצמכם "למה מצנח ים באילת?", אתם לצערנו שואלים את השאלה הלא נכונה כי השאלה הנכונה היא אחרת לחלוטין- "למה לא מצנח ים באילת?". למעשה, מנצח ים באילת מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של אילת במקום אחד, למשל:

  • ים כחול וצלול במפרץ שנחשב לאחד היפים בארץ אם לא היפה מכולם.
  • נוף מדברי ייחודי של הרי אדום והרי אילת
  • מזג אויר נפלא שמאפשר ליהנות מפעילויות ספורטיביות כל השנה
  • מפרץ שמקשר 4 ארצות שונות : ישראל, ירדן, ערב הסעודית ומצרים.

ואם תשאלו אותנו – אנחנו לא מכירים עוד אטרקציה אילתית שמאפשרת ליהנות מכל היתרונות של העיר במקום אחד. וזה לא הכל, כי כיום ניתן להינות ממצנח ים באילת אפילו עוד יותר מאשר בעבר, למשל: לבצע באמצעותו הצעת נישואין, לרחף בזוג או בשלישיה, לכלול אותו במסגרת ימי כיף מפנקים לקבוצות באילת ועוד.

למעשה, מצנח ים באילת אינו מצריך נסיון קודם כך שהוא מתאים לכל אחד ללא הבדל, למשל של גזע, מין, דת וכו'. ואתם יכולים להסיר מלבכם כי מצנח ים באילת נחשב לאטרקציה בטוחה לחלוטין. עדיין לא השתכנעתם שמדובר בחוויה שאתם פשוט חייבים לעצמכם? הנה הסבר קצר לגבי מצנח ים באילת.

 

מה זה מצנח ים?

מצנח ים הוא מתקן ישיבה לאדם אחד או יותר שמחובר למצד אחד למצנח ומצד שני לסירה, כך שעם תנועת הסירה המתקן מרחף באוויר ומאפשר לאנשים שעליו להינות מחויה בלתי נשכחת. למעשה, מצנח ים באילת נחשב לחוויה האולטימטיבית ששום ביקור באילת אינו שלם בלעדיה ואנחנו אומרים – למה אתם מחכים? הגיעו למרינה המסחרית באילת (ליד הגשר הנפתח) בימי חול מ-09:30 ועד חצי שעה לפני השקיעה.

סגירת תפריט