אם עד עכשיו חשבתם שהנאה ממצנח יד שמורה ליחידים בלבד, אתם לצערנו טועים ומטעים כי מסתבר שבאילת הכל אפשרי גם בתחום מצנחי הים.

במילים אחרות – בתחום מצנחי הים אילת קובעת סטנדרט אחר ממה שהכרתם עד עכשיו ואתם מוזמנים ליהנות. למעשה, מצנח ים באילת למשפחות מיועד ל-2-3 אנשים בו זמנית כך שאמנם הבחירה קשה, אבל דבר חד ברור – ההנאה מובטחת.

 

אבל מה זה מצנח ים?

אם טרם נחשפתם לפלא שנקרא "מצנח ים באילת למשפחות" הנה הסבר קצר עבורכם: מצנח ים הוא למעשה מתקן ישיבה שמחובר מצד אחד למצנח ומצד שני לסירה, כך שהמצנח עולה לאויר כולל האנשים שבמתקן הישיבה עם תנועת הסירה. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם – הריחוף אמנם נעשה במהירות גבוהה אבל הוא בטוח לחלוטין

למעשה, מצנח ים באילת למשפחות מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות: להגיע לשמיים ולהרגיש כמו ציפורים מצד אחד ולגעת במים מצד שני ולהרגיש כמו דגים, כך שזוהי חוויה בלתי נשכחת שמבטיחה הנאה של כל בני המשפחה.

וזה לא הכל, כי מצנח ים באילת מאפשר לכם גם לצפות בנוף הייחודי של אילת, להשקיף על 4 ארצות בו-זמנית והכי חשוב – ליהנות ללא צורך בניסיון קודם.

 

אז מה צריך לעשות?

מכיוון שמצנח ים באילת למשפחות מאפשר לכולם ליהנות מחוויה אולטימטיבית שכולם אוהבים, אין ספק שכולם יהיו מרוצים ושבעי רצון. אז למה אתם מחכים? בואו למרינה המסחרית ליד הגשר הנפתח באילת והתחילו ליהנות.

הפעילות מתקיימת בימות חול בין 09:30 ועד חצי שעה לפני השקיעה, כך שהיא יכולה להתאים לפני או אחרי כל פעילות אחרת באילת. ובפרפרזה על דברי המשורר: אולי יש אטרקציות טובות יותר באילת, אבל אין אטרקציה טובה כמו מצנח ים באילת למשפחות.

סגירת תפריט