רחיפה באילת

מחפשים אטרקציה מהנה בעיר אילת? מעוניינים להגיע למקום בו תוכלו ליהנות מחוויה אתגרית ובלתי נשכחת? מפעילות סוחפת שתמזוג לתוך החיים שלכם הנאה ואתגר? מצנחי רחיפה באילת זה המענה המושלם. תוך רחיפה במצנח הים תוכלו להתנתק מחיי היום יום המחייבים והמלחיצים שלכם. להניח את כל הטרדות בצד, ולהתנשא גבוה, הרבה מעל. ולהרגיש שאתם כובשים את הפסגה הבאה שלכם! זו הרגשה נפלאה ומשכרת. אל תוותרו עליה!

עליכם להגיע לעיר אילת לאזור הטיילת, שם במרכז העניינים ממוקם אתר תיירות מוביל בתחום מצנחי רחיפה באילת. כיצד בנוי המצנח? מדובר על מושב המחובר בתחתיתו לסירה, ובראשו הוא מחובר למצנח. מבנה זה מאפשר ריחוף מהנה ומאתגר מעל הים. הסירה נותנת את היציבות והמצנח מאפשר את הריחוף מעלה. ואתם? יושבים על המושב ושואגים מהתרגשות! נהנים ממשב האוויר הקסום ומהנופים המרהיבים המתגלים לעיניכם.

אין ספק שהספורט הימי הוא תחום מוביל ומאתגר במיוחד. מצנחי הים באילת מאפשרים גם לכם ליהנות מפעילות כזו ללא ידע מוקדם ובלי ניסיון. כאן בעיר התיירות המובילה בישראל תוכלו גם אתם ליהנות מאטרקציה נפלאה של ריחוף מעל הים האדום. ליהנות מיופייה של העיר, ומחוויה עצומה של ריחוף בין ים לשמים. תשאלו את כל מי שכבר ריחף במצנחי הים הללו, מדובר בחוויה נפלאה ובלתי נשכחת. אי אפשר לבקר באילת ולוותר על ביקור באתר מצנחי רחיפה באילת!

סגירת תפריט