אטרקציה באילת

אין ישראלי שלא מכיר את העיר אילת, על כל הטוב שהיא מציעה לנו. אילת היא העיר הדרומית ביותר במדינת ישראל – והמרכז התיירותי הגדול ביותר במדינה. בכל שנה, מבקרים בעיר אילת מאות אלפי תיירים – שמצטרפים לחמישים אלף התושבים שמאכלסים אותה גם כך. בעיר אילת תרבות תיירותית שוקקת – החל בעשרות בתי מלון מושקעים ומפנקים וכלה במסעדות ומועדונים מפנקים לכל שכבת אוכלוסייה וקהל יעד. עם זאת, הדבר המושך ביותר בעיר אילת הוא ללא ספק היתרונות הטבעיים שלה – השמש החמה בכל ימות השנה, ועוד יותר מכך – ים סוף הכחול והצלול. אילת היא הבירה הלא רשמית של הספורט הימי והאטרקציות הימיות בארץ – והאטרקציה הכי מושכת בהקשר זה היא מצנחי ים באילת.

הסבר קצר על מצנחי ים ועל מצנחי ים באילת

כשאנחנו מחפשים אטרקציות ימיות באילת, האפשרות הקוסמת ביותר היא כאמור מצנחי ים באילת. נסביר קצת מהו מצנח ים – מדובר במתקן ישיבה (לאדם אחד או לקבוצה קטנה) המחובר בצדו האחד למצנח – המאפשר לו לרחף באוויר, ומצדו השני לסירה – שמאבטחת אותו ונותנת לו את התנופה לה הוא זקוק. כך בעצם מרחף מצנח הים באוויר במהירות גבוהה – כמובן שבצורה בטוחה – ונותן לעולים עליו חוויה בלתי נשכחת.

מצנחי ים באילת – חוויה שלא כדאי לכם לוותר עליה

מצנחי ים באילת הם ללא ספק החוויה האולטימטיבית בכל הנוגע לספורט ימי ולחוויית העיר אילת. כשאנחנו עולים על מצנחי ים באילת, אנחנו מרחפים מעל המים הצלולים, הכחולים ועותקי הנשימה של הים האדום – ומשקיפים לנופה המדברי של אילת, למצרים וירדן השכנות. את כל זה אנחנו עושים במהירות ובצורה חווייתית ביותר, בעודנו מרחפים באוויר ומרגישים, בצדק, כמו מלכי העולם.

סגירת תפריט